تبلیغات
koshti kaj - نتایج رویال رامبل (2010)

نتایج رویال رامبل (2010)

دوشنبه 12 بهمن 1388 03:31 ب.ظ

نویسنده : reza jafarie
ارسال شده در: نتایج پی پر ویو ،
نتایج رویال رامبل (2010)

 

بیست و سومین رویال رامبل تاریخ رو به طور زنده از ورزشگاه فلیپس آرینا واقع در آتلانتا، جورجیا تماشا می‌كنیم. سی سوپراستار در مسابقه رویال رامبل مچ با یكدیگر رقابت خواهند كرد و برنده یك تایتل شات در رسلمنیا بدست خواهد آورد. همچنین چهار مسابقه چمپینشیپ مچ دیگه نیز پیش رو خواهیم داشت و مسابقاتی بر سر كمربندهای سنگین وزن، دبلیو دبلیو ای، ای سی دبلیو و وُمنز تایتل به انجام خواهد رسید. شِیمس در اولین پی‌پی‌وی خودش به عنوان قهرمان باید از كمربندش در برابر "د وایپر" رندی اورتن دفاع كنه. اندرتیكر نیز بر سر عنوان سنگین وزن در برابر كسی قرار خواهد گرفت كه اعلام كرده از ددمن ترسی نداره. اون فرد "آلتیمیت آندر داگگ ری میستریو هست. "كپتن كریزما" كریستین نیز در برابر نامبر وان كنتندر خودش ایزكیل جكسون قرار می‌گیره تا از كمربند ای سی دبلیو دفاع كنه. در مسابقه وُمنز چمپینشیپ هم میكی جیمز و میشل مك كول با هم دیدار خواهند كرد.

» در یافت عكس های رویال رامبل 2010 | حجم: 14,14 مگابایت | تعداد: 205 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

 • نتایج كوتاه
 1. قهرمان ای سی دبلیو كریستین با زدن كیلسوئیچ ایزكیل جكسون را شكست داد و ریتین كرد.
 2. د میز هم با رول آپ مقابل ام وی پی پیروز شد و ریتین كرد.
 3. دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ: شِیمس بعد از دخالت كودی رودز با قانون دی كیو مقابل رندی اورتن پیروز شد و كمربند همچنان در اختیارش باقی ماند.
 4. وُمنز چمپینشیپ: میكی جیمز با زدن دی‌دی‌تی (میكی تی) میشل مك كول را برد و قهرمان جدید زنان شد.
 5. وُرلد هویویت چمپینشیپ: آندرتیكر با زدن لست راید ری میستریو را شكیست داد و از كمربندش دفاع كرد.
 6. 30 من رویال رامبل مچ: اج در آخر جان سینا را حذف كرد و قهرمان رویال رامبل 2010 شد.

 

 • نتایج مفصل

رویال رامبل امسال رو با پروموی ابتدایی آغاز می‌كنیم. امشب رود تو رسلمنیای 2010 با انجام این ایونت آغاز میشه.

مسابقه اول: كریستین در برابر ایزكیل جكسون (ای سی دبلیو چمپینشیپ مچ)

در ابتدا قهرمان ای سی دبلیو با تشویق نسبتا خوب تماشاگران به رینگ میاد. حالا نوبت چلنجر هست و جكسون به همراه ویلیام ریگال وارد میشن. بازی آغاز میشه و هر دو گلاویز میشن و جكسون با تنه زدن كریستین رو به زمین میندازه. كریستین برای لاك آپ بعدی زیر آبی میره اما جكسون با زدن بلی تو بك اسلم نبض بازی رو در دست می گیره. كریستین از جاش بلند میشه و به صورت جكسون سیلی میزنه. جكسون، كریستین رو مثل موش و گربه دنبال میكنه اما كریستین چند پانچ، دراپ كیك و اسپرینگ بورد پلنچا میزنه و جكسون رو به رینگ برمی‌گردونه و كلوزلاین جكسون رو رد میكنه و میخواد دوباره به جكسون سیلی بزنه كه جكسون بهش اسلم میزنه. فورآرم از جكسون به پشت كریستین و كریستین رو با آیریش ویپ به گوشه رینگ میفرسته اما كریستین میره برای كیلسوئیچ كه جكسون كونتر میكنه و میره برای گوریلا پرس كه اینبار كریستین اجازه كار رو نمیده و جكسون رو به روی طنابها میندازه و خودش هم به پشت جكسون میپره و اونو در بین طنابها چاك میكنه. كریستین برای سومین بار به جكسون سیلی میزنه و به روی ترنباكل دوم میره اما جكسون اونو به بیرون از رینگ میندازه. ریگال سعی داره درگیر بشه اما داور صحنه رو میبینه و اونو از كنار رینگ اخراج میكنه.
جكسون به كریستین بر روی پلكان اسلم میزنه و اونو به رینگ برمی گردونه. جكسون كاور میكنه اما كریستین در شماره دو كیك اوت میكنه. جكسون بر روی گردن كریستین كار میكنه. جكسون، كریستین رو بلند میكنه و بهش چوكسلم میزنه. دیلید ورتیكال سوپلكس از جكسون و باز هم میره برای نیرفال. جكسون، كریستین رو به كنار طنابها میندازه و اونو چوك میكنه و بعد به پشت حریفش كار میكنه. كریستین میره برای اسپرینگ بورد سانست فلیپ اما جكسون اونو می گیره و بهش دبل هند چوكسلم میزنه. جكسون كامل كلاچ رو قفل میكنه اما كریستین قفل رو میشكنه. جكسون به پشت سر كریستین كلوزلاین میزنه و میره برای نیرفال. فول نلسون از جكسون اما كریستین میره روی پای خودش. جكسون، كریستین رو به بالای تاپ روپ میزاره و قصد داره سوپرپلكس بزنه اما كریستین مقاومت میكنه و به صورت جكسون كیك میزنه و اونو به پایین ترنباكل میندازه و بهش فلایینگ شولدر بلاك میزنه. كریستین حریف رو شارژ میكنه و بعد میسل دراپ كیك میزنه و میره برای كیلسوئیچ اما جكسون دوباره كونتر میكنه. ریورس دی‌دی‌تی از كریستین و به بالای رینگ میره تا اسپلش بزنه اما جكسون جاخالی میده. لاریت از جكسون اما كریستین بلاك میكنه و باز هم میره برای كیلسوئیچ اما جكسون با بك بریكر كونتر میكنه و میره برای نیرفال. كیك از كریستین به صورت جكسون و بعد ترنادو دی‌دی‌تی میزنه و كاور میكنه یك دو نه جكسون كیك اوت كرد. یك بار دیگه كریستین میره برای كیلسوئیچ اما باز هم مثل دفعات قبل كونتر از جكسون. كریستین اسلیپر رو قفل میكنه اما جكسون با قدرت كریستین رو بلند میكنه و اونو دو بار به گوشه رینگ میكوبه. جكسون میخواد برای سومین بار هم این كار رو بكنه كه كریستین به هر ترتیبی شده كیلسوئیچ رو جفت و جور میكنه و سرانجام موفق میشه اونو اجرا كنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریستین

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

به پشت پرده میریم جاییكه تدی لانگ و تیفنی حضور دارند و تدی بابت مسابقه ای سی دبلیو چمپینشیپ به تیفنی تبریك میگه. كرایم تایم وارد میشن و میگن تنها یك نفر از ما اجازه داره در رویال رامبل مچ امسال شركت كنه و از تدی میخوان بهشون كمك كنه و جایگاه یك نفر دیگه رو بهشون بده. تدی میگه من نمیتونم. كرایم تایم میگن ما با یك نفر صحبت كردیم تا جایگاه خودش رو به ما بده كه گریت كالی وارد میشه. كالی صحبت میكنه و رانجین سینگ ترجمه میكنه. كالی میگه كه در این مورد موافق نیست. تدی به كرایم تایم میگه شما با این آهنگ pants on the ground مثل احمق‌ها میمونید. حالا نوبت میز هست كه وارد بشه. میز میگه كسی یادش نیست در این 5 سال چه كاری انجام دادم اما وقتی امشب قهرمان رویال رامبل شدم همه اون رو به خاط خواهند سپرد. تدی میگه همچنین امشب میز باید از عنوان خودش در برابر ام وی پی دفاع كنه و مسابقه بعدی هم خواهد بود.
به قسمت دیگری از پشت پرده میریم جاییكه رندی اورتن حضور داره. كودی رودز وارد میشه و به رندی یادآوری میكنه كه هفته پیش بهشون چی گفته و میگه مهم نیست چونكه من فقط واسه تو اینجا هستم. كودی میگه من آرزو می‌كنم كه همون چیزها رو به تد دیبیاسی هم بگی. كودی میگه تد قصد داره قهرمان رویال رامبل بشه و در رسلمنیا اورتن رو بر سر كمربند دبلیو دبلیو ای شكست بده. رندی با شنیدن این حرف عصبی میشه و كودی اونجا رو ترك میكنه.

مسابقه دوم: د میز در برابر ام وی پی (یونایتد استیتس چمپینشیپ)

ابتاد قهرمان وارد میشه و بعد از او هم ام وی پی با تشویق تماشاگران به رینگ میاد. میز سعی داره در آغاز مسابقه پشت داور قایم بشه و خیلی سریع به ام وی پی دو تا كیك میزنه. ام وی پی با لاریت به بازی برمی‌گرده و میره برای نیرفال. سوپلكس از ام وی پی برای نیرفال. ام وی پی، می رو به گوشه رینگ میفرسته اما در اونجا بوت دریافت میكنه. بك بادی دراپ از ام وی پی و میز قصد داره رینگ رو ترك كنه كه ام وی پی بهش بلی تو بك سوپلكس میزنه. میز غلت میخوره و به بیرون از رینگ میره و ام وی پی هم به دنبال او و بهش بر روی بریكید اسلم میزنه. ام وی پی، می رو به رینگ برمی‌گردونه اما وقتی خودش میخواد به رینگ برگرده میز با زدن كیك اونو از روی اپرون به روی میز گزارشگران میندازه. میز، ام وی پی رو به رینگ برمی‌گردونه و روی بدن حریف فشار میاره و لگ دراپ میزنه. میز، ام وی پی رو به گوشه رینگ میبره و در اونجا بهش شولدر میزنه. كلوزلاین از میز در گوشه رینگ و به بالای تاپ روپ میره و دبل اكس هندل میزنه برای نیرفال. میز ریر چین لاك میكنه. ام وی پی میره روی پای خودش و قفل رو میشكنه و به میز دو تا رایت هن میزنه و میز رو به هوا پرتاب میكنه و میز به كف رینگ سقوط میكنه. نی به صورت میز و بعد بالین البو میزنه. ام وی پی میره برای پلی میكر اما میز كونتر میكنه و بعد یاكوزا كیك میزنه برای نیرفال. میز به روی اپرون میره و ام وی پی هم به سراغش میره و میز، ام وی پی رو به روی طنابها دراپ دان میكنه. میز میره تا ام وی پی رو بگیره اما ام وی پی پانچ میزنه و میره برای زدن پلی میكر كه میز كونتر میكنه و میره تا اسكال كراشینگ فینالی بزنه كه این بار ام وی پی اجازه نمیده و جند بار میز رو رول آپ میكنه اما هر بار میز كیك اوت میكنه. اسمال پكیج از میز و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: د میز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه میز بالای سر ام وی پی قرار می گیره اما ام وی پی بهش پلی میكر میزنه و در حالیكه بووو میشه! به سمت ورودی میره.

 

به پشت پرده میریم جاییكه بیگ شو و كریس جریكو حضور دارند. شو به جریكو میگه كه تو حتما به میز حسودی میكنی. جریكو میگه میز داره از تو واسه اهداف شخصی‌اش استفاده میكنه. شو میگه بله درست مثل كاری كه تو كردی. جریكو میگه ما بزرگترین تگ تیم كل دوران بودیم. شو میگه اگر در آخر سه تای ما در رینگ باقی ماندیم من هر جفتتون رو پرت میكنم بیرون و اونجا رو ترك میكنه. آرتروث وارد میشه و به جریكو میگه اگر شو این كار رو انجام نده من تو رو حذف می‌كنم. جریكو میگه تو برای این كار باید اول از پس بیگ شو بر بیای. آرتروث میگه تو امشب تنها خواهی بود چونكه هر كس برای خودش كار میكنه. جریكو میگه من در مین ایونت رسلمنیا خواهم بود و اونجا رو ترك میكنه.
رندی اورتن رو در پشت پرده می‌بینیم كه تد دیبیاسی وارد میشه و میگه كودی صحبتهایی رو در مورد قهرمانی در رویال رامبل انجام داد و اینكه در رسلمنیا در برابر شِیمس قرار بگیرم. تد میگه امشب من پشتت هستم و اورتن میگه من امشب میرم و شِیمس رو شكست میدم و به كمك كسی نیاز ندارم.

مسابقه سوم: شِیمس در برابر رندی اورتن (دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ)

ابتدا قهرمان دبلیو دبلیو ای شیمس وارد میشه و بعد از او نوبت چلنجر هست. رندی به سمت رینگ میاد و به عكس‌العمل‌های شیمس در داخل رینگ نگاه میكنه. داور كمربند رو بالای سرش میبره و به همه نشون میده. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و هر دو نفر به همدیگه خیره میشن. شیمس در مقابل تماشاگران فیگور می‌گیره و فریاد میكشه اما تماشاگران اورتن رو تشویق می‌كنند. اورتن ساید هدلاك میكنه اما شیمس خیلی سریع خودش رو آزاد میكنه و اورتن یك دراپ كیك زیبا میزنه. اورتن و شیمس یكبار دیگه نگاه در نگاه یكدیگر می‌كنند. دوباره گلاویز میشن و شیمس پشت اورتن رو به طنابها میرسونه و اورتن برمی‌گردونه. شیمس تنه میزنه و اورتن با یوروپین آپركات جواب میده و شیمس به روی بازوی اورتن كار میكنه. اورتن به بیرون از رینگ میره و شیمس هم به دنبال او و اورتن رو به روی رینگ سیاد بریر اسلم میكنه و صورت او رو به روی پلكان میكوبه. هر دو به رینگ برمی گردن و شیمس همچانان بر روی بازوی اورتن كار میكنه و شیمس برای زدن پاور اسلم اورتن رو روی دوشش بلند میكنه اما اورتن از دوش شیمس پایین میاد و چاپ بلاك میزنه. اورتن میره سراغ زانوی شیمس و به پای حریف ضربه میزنه. اورتن همچنان بر روی زانو و مچ پا كار میكنه و شیمس درد میكشه. شیمس سعی داره خودش رو آزاد كنه اما اورتن فشار بیشتری میاره. شیمس دوباره به اورتن كیك میزنه و برای مئتی خودش رو خلاص میكنه. شیمس، اورتن رو با شانه به رینگ پست میكوبه و یكبار دیگه این كار زو انجام میده. شیمس شولدر میزنه اما وقتی میره برای زدن سومین شولدر اورتن زانوی خودش رو سپر میكنه. اورتن به زانوی شیمس كیك میزنه و دوباره روی پای حریف كار میكنه و پای خودش رو روی مچ دست شیمس میزاره. اورتن پای شیمس رو ابتدا به اپرون و بعد به رینگ پست میكوبه. اورتن میره روی سینه شیمس و فسار میاره و شیمس به بیرون از رینگ میفته.
اورتن، شیمس رو به رینگ برمی‌گردونه و به پهلوش كیك میزنه.  شیمس به بازی برمی‌گرده و سینگل آرم دی‌دی‌تی میزنه برای نیرفال. آرم بار از شیمس و با استفاده از زانوی خودش فشار بیشتری میاره. اورتن سابمیشن رو میشكنه و میره روی پای خودش و به شیمس پانچ میزنه اما شیمس هم مچ دست حریف رو قفل كرده. اورتن باز هم پانچ میزنه و اورتن هم جواب میده. پانچ‌های اورتن با فریاد یییی و پانچ های شیمس با فریاد بووو از سوی تماشاگران روبرو میشن. یورنیج بك بریكر از شیمس و كاور میكنه یك دو... . شیمس میره برای كلتیك كراس اما اورتن كونتر میكنه و به زانوی شیمس كیك میزنه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. داور شمارش رو انجام میده و شیمس سر شماره هفت به روی اپرون میاد اما اورتن سریع به سراغش میره و از روی طنابها دی‌دی‌تی مخصوص به خودش رو میزنه. اورتن كاور میكنه یك دو ســـ اما نه داور كونت رو متوقف كرد چونكه شیمس با دستش لز طنابها گرفته. اورتن ژست می‌گیره برای زدن پانت اما شیمس به بیرون از رینگ میره. اورتن به شیمس یوروپین آپركات میزنه اما شیمس اونو دو بار به رینگ پست میكوبه. شیمس، اورتن رو به رینگ برمی‌گردونه كه در این لحظه كودی رودز وارد میشه و به شیمس حمله میكنه و اورتن هم آر كی او میزنه و میره برای پینفال حریف اما داور زنگ پایان مسابقه رو به صدا دراورده.

برنده مسابقه: شِیمس با قانون دی كیو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه در رینگ كودی از اورتن عذرخواهی میكنه. تماشاگران یكصدا با هم میگن:"rKo". كودی میگه خیلی متاسفم. اورتن یك رایت هند قوی به كودی میزنه و شروع میكنه به اسلم سر كودی رو به روی رینگ. تد دیبیاسی به رینگ میاد و اورتن رو هل میده و وضعیت كودش رو چك میكنه اما اورتن یك رایت هند هم به او میزنه. اورتن هر دوی اونها رو به گوشه رینگ میندازه و به روی بدن كودی میره و فشار وارد میكنه. شِیمس از جای خودش بلند شده و پشت سر اورتن هست و لگسی دارند این صحنه رو می‌بینند. اورتن برمی‌گرده و شیمس به سر اورتن بایسیكل كیك میزنه و اورتن نقش بر زمین میشه. قهرمان دبلیو دبلیو ای به همراه كمربندش از رینگ خارج میشه و به سمت ورودی میره. لگسی هم رینگ رو ترك می كنند و اورتن همچنان روی زمین هست. چند ریپلی از این اتفاقات رو می بینیم.

 

پروموی مسابقه بین میكی جیمز و میشل مك كول پخش میشه.
مسابقه چهارم: میشل مك كول در برابر میكی جیمز (وُمنز چمپینشیپ)

ابتدا قهرمان زنان وارد میشه و تماشاگران او رو به شدت بووو می‌كنند. میشل میكروف رو می‌گیره و میگه مردم امشب اومدن اینحا تا من رو تماشا كنند. میشل میگه متاسفانه امشب نمیتونید میكی رو ببینید و حتی اگه اون نزدیك آرینا هم باشه الان داره دنبال هات داگ می گرده. میشل میگه میكی باید بی خیال این مسابقه بشه. آهنگ میكی جیمز زده میشه و او وارد میشهو اما نه باز هم لیلا هست كه لباس چاق كننده هم پوشیده و به سمت رینگ میاد. باز هم اهنگ میكی جیمز زده میشه و این بار جیمز واقعی وارد میشه و لیلا رو می گیره و پرت میكنه. میكی به داخل رینگ میره و زنگ شروع مسابقه به صدا در ماد. میكی در همون ایتدا دی‌دی‌تی میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده و قهرمان جدید زنان: میكی جیمز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه میكی، لیلا رو میاره و به روی میشل میندازه. دیواهای دیگر مثل كلی كلی، گیل كیم، ماریا، ملیناف ایو و ... به همراه یك كیك بزرگ وارد میشن. دیواها میشل و لیلا رو نگه می‌دارند و میكی جیمز كیك رو پرت میكنه توی صورت هر دوی اونها. میكی در رینگ خوشحالی میكنه.

 

پروموی مسابقه ی وُرلد هویویت چمپینشیپ بین ری و اندرتیكر پخش میشه.
مسابقه پنجم: اندرتیكر در برابر ری میستریو (وُرلد هویویت چمپینشیپ)

در ابتدا ری میستریو وارد میشه و مورد تشویق هم قرار می‌گیره. ری داخل رینگ هست و همه جا تاریك میشه. قهرمان سنگین وزن یك بار دیگه با ورودی نسبتا طولانی خودش به رینگ میاد و حالا همه چیز برای آغاز مسابقه آماده هست. مسابقه اغاز میشه و ری از سرعت خودش استفاده میكنه و بعد به پای تیكر كیك میزنه و جند استرایك میزنه اما تیكر از گلوی ری می گیره و اونو به راحتی از بالا تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. در برگشت به رینگ، ری به تیكر شولدر و چند استرایك میزنه اما وقتی میره برای اسپرینگ بورد موو تیكر به صورتش پانچ میزنه و ری به بیرون از رینگ میفته. تیكر به بیرون از رینگ میره و ری رو به روی اپرون میزاره و یك البو هم بهش میزنه. تیكر میره برای لگ راپ بر روی اپرون اما ری جاخالی میده و تیكر هم روی پای خودش فرود میاد و یك ضربه به ری میزنهو تیكر اینبار ری رو به روی باتم روپ میزاره و لگ دراپ میزنه. تیكر میره برای چوكسلم كه ری هاریكن رانا میزنه و میره برای زدن 619 كه تیكر اونو می گیره. تیكر میره برای زدن تومبستون اما ری كونتر میكنه و میره برای زدن اسپرینگ بورد كراس بادی كه از تیكر بوت دریافت میكنه. ری غلت میخوره و به بیرون از رینگ میفته و تیكر هم میره دنبالش. بیگ بلو از تیكر و به رینگ برمی‌گرده تا كونت داور رو متوقف كنه. تیكر میره برای زدن بیگ بوت كه ری جاخالی میده و تیكر به رینگ پست برخورد میكنه. ری به رینگ برمی‌گرده و بیسبال اسلاید میزنه و تیكر از ناحیه پا درد میكشه. تیكر در بیرون از رینگ روی زمین هست و وقتی از جاش بلند میشه ری میره برای هاریكین رانا كه تیكر اونو روی هوا می گیره و میره برای زدن لست راید كه ری به روی اپرون میاد و با زدن مونسالت یكبار دیگه تیكر رو به روی زمین میندازه. تیكر دوباره از جاش بلند میشه و از گلوی ری می‌گیره و پشت اونو به رینگ ساید بریر میكوبه. به رینگ برمی‌گردیم و تیكر كاور میكنه ام ری در شماره دو كیك اوت میكنه. تیكر بر روی بازوی ری كار میكنه و با یك دست اونو میبره روی هوا و اونو رها میكنه و ری به روی تاپ روپ سقوط میكنه. تیكر، ری رو چوك میكنه و با اخطار داور اونو رها میكنه و ری به گوشه رینگ افتاده. تیكر در گوشه رینگ بر روی ری كار میكنه.
ساید اسلم از تیكر و كاور میكنه ام باز هم ری در شماره دو كیك اوت میكنه. ری چند كیك پیاپی میزنه اما یك رایت هند قوی ازتیكر اونو دوباره نقش بر زمین میكنه. جاء بریكر و دراپ كیك به صورت تیكر. ری اسپرینگ بورد لگ دراپ میزنه و كاور میكنه اما تیكر در شماره دو كیك اوت میكنه. تیكر از جاش بلند میشه و هیوج لاریت رو اجرا میكنه. تیكر از ناحیه دهان و بینی خونی شده. تیكر میره برای لست راید اما ری كونتر میكنه و تیكر رو به روی طنابها میندازه. ری 619 میزنه و به پشت تیكر دراپ كیك میزنه و دوباره میره برای زدن 619 و موفق هم هست اما وقتی میخواد اسپرینگ بورد سنتون بزنه تیكر اونو می گیره و بهش یك لست راید قوی میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: آندرتیكر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

به پشت پرده میریم جاییكه شاون مایكلز حضور داره. كین وارد میشه و میگه عقده‌ی تو درباره برادر من مضحك هست. كین میگه من بیشتر از هر كس دیگری در یك سینگل رویال رامبل مچ سوپراستار حذف كردم. كین اونجا رو ترك میكنه و تریپل اچ وارد میشه. هانتر به شاون میگه برات آرزوی موفقیت می‌كنم و شاون میگه امشب بهترین فرد پیروز خواهد شد. دی اكس با هم دست میدن و تریپل اچ میخواد اونجا رو ترك كنه كه شاون میگه هدف من اندرتیكر هست. هانتر میگه میدونم. به جزئ قهرمانی امشب باید به دنبال راه دیگه ای هم باشی.

مسابقه ششم: رویال رامبل مچ

بعد از پخش پروموی این مسابقه به رینگ میریم و جاستین رابرتس قوانین مسابقه رو معرفی میكنه. هر سوپراستار به فاصله زمانی 90 ثانیه از سوپراستار قبلی وارد خواهد شد و برنده یك تایتل شات در رسلمنیا بدست خواهد آورد. اولین سوپراستار وارد میشه و اون دالف زیگلر هست. نفر دوم و حریف او برای آغاز مسابقه ایون بورن هست. بورن و زیگلر با هم روبرو میشن و مسابقه اغاز میشه و هر دو پیش از گلاویز شدن به لوگوی رسلمنیا كه در بالای سالن هست نگاه می‌كنند. بورن چند كیك و هاریك رانا و به دنبالش هیل كیك میزنه. زیگلر دراپ كیك میزنه تا بورن به بیرون بندازه اما بورن خودش رو نگه میداره. بورن خودش رو به روی زیگلر پرتاب میكنه و به سینه‌ی او دبل نی میزنه. بورن موفق میشه زیگلر رو به روی اپرون بندازه اما زیگلر به رینگ برمی‌گرده. زیگلر موفق میشه زیگ زاگ رو بزنه و بورن رو به روی اپرون میفرسته اما بورن بهش كیك میزنه و به رینگ برمی‌گرده و شوتینگ استار پرس میزنه.  زنگ به صدا در میاد و نفر سوم وارد میشه كه سی ام پانك هست. ساریتا هم در كنار او حضور داره. پانك به داخل رینگ میره و خیلی سریع هم زیگلر و هم بورن رو حذف میكنه. پانك میكروفن رو می گیره و از تماشاگران تشكر میكنه كه به او ملحق شدند تا لحظه‌ی تاریخی استریت اج ساسیتی رو ببینند. پانك میگه 29 نفر دیگه یا حذف خواهند شد یا روحشون توسط من نجات پیدا میكنه. كونت دان نشون داده میشه و نفر چهارم جی تی جی هست. جی تی جی میره تا در گوشه رینگ پانك رو شارژ كنه اما قبل از اینكه خودش رو پیدا كنه میبینه كه حذف شده. پانك دوباره میكروفن رو می گیره و میگه هیچ كس نمیتونه برنده رویال رامبل بشه درست و هیچ كس نمیتونه نجات پیدا كنه و هیچ كس به اندازه من فداكاری نكرده. امشب من اولین استریت اجی هستم كه برنده رویال رامبل میشم. كونت دان یك باردیگه به حركت در میاد و نفر پنجم د گریت كالی هست.
پانك سعی داره كالی رو نجات بده و اونو به یك استریت اج تبدیل كنه و بهش میگه من میتونم تو رو قویتر كنم. پانك میگه من درد رو در چشمان كالی می‌بینم و اون به كمك من احتیاج داره. پانك به كالی میگه اگر قبول داری كه یك استریت اج بشی دست راستت رو ببر بالا. كالی دستش رو میبره بالا ام چاپ میزنه و وایس رو قفل میكنه. كونت دان به حركت در میاد و نفر بعدی بت فینكس هست. كالی خیلی سریع بت رو بلند میكنه تا اونو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ بندازه كه بت، كالی رو میبوسه و سعی داره اونو به بیرون از رینگ بكشه و خودش بر روی اپرون هست و كالی رو به بالای تاپ روپ میكشونه. بت موفق میشه كالی رو حذف كنه. بت میره سراغ پانك و سعی داره اونو حذف كنه كه پانك بهش گو تو اسلیپ میزنه. كونت دان به حركت در میاد و زاك رایدر وارد میشه و پانك هم فینكس رو حذف میكنه. پانك میگه رایدر پتانسیل بالایی داره اما ناگهان بهش دبل كراس میزنه و با میكروفن بهش ضربه میزنه. پانك، رایدر رو هم از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه و میگه نفر بعدی كی هست؟ و میگه هر كی كه باشه من از اون بهترم چونكه من امروز از همه سرحال‌تر و بهتر هستم. ورودی بعدی تریپل اچ هست. هانتر به آرامی به سمت رینگ میاد و پانك از خودش تعریف میكنه. هانتر و پانك با هم فیس تو فیس میشن و هانتر بهش رایت هن و فیس باستر میزنه و پانك سعی داره به بازی برگرده كه هانتر بهش اسپاین باستر میزنه.
نفر نهم درو مك اینتایر هست.
درو آهسته به سمت رینگ میاد و به درگیری پانك و هانتر نگاه میكنه. هانتز از درو میخواد به رینگ بیاد و بعد بهش جامپینگ نی میزنه. هانتر قصد داره به پانك پدیگری بزنه اما پانك كونتر میكنه و میره برای جی تی اس كه هانتر بلاك میكنه و پانك رو بهبیرون از رینگ پرت میكنه.
پانك حذف شد.
اینتایر به روی هانتر كار میكنه و بهش پانچ میزنه و در گوشه رینگ همچنان به هانتر ضربه میزنه.
نفر دهم تد دبیاسی هست.

دیبیاسی وارد رینگ میشه و هانتر بهش كلوزلاین میزنه. یك كلوزلاین دیگه از هانتر به اینتایر و در برگشت دیبیاسی بهش پاور اسلم میزنه. اینتتایرو دیبیاسی دو نفری بر روی هانتر كار می‌كنند.
نفر یازدهم جان موریسن هست.
موریسن به سمت دیبیاسی میره و بهش لگ لاریت میزنه و بعد به اینتایر شولدر تكل میزنه و اونو سرنگوان میكنه. موریسن به اینتایر دی‌دی‌تی میزنه اما دیبیاسی از پشت بهش حمله میكنه و میره برای زدن دریم استریت كه موریسن بهش پله كیك میزنه و به اینتایر هم استارشیپ پین میزنه. هانتر به موریسن كلوزلاین میزنه.
نفر دوازدهم كین هست.
هانتر در گوشه رینگ به دیبیاسی پانچ میزنه. كین از بالای تاپ روپ به داخل رینگ میاد و به هانتر كلوزلاین میزنه. كین به همه سوپراستاران داخل رینگ پانچ میزنه و بعد در گوشه رینگ به دیبیاسی كلوزلاین میزنه و بعد ساید اسلم رو بر روی او اجرا میكنه. كین به موریسن و مك اینتایر دبل چوكسلم میزنه و بعد به هانتر هم بیگ بوت میزنه. دیبیاسی به روی كین میپره و سعی داره او رو حذف كنه كه كین بهش پانچ میزنه و حالا هانتر به سراغ كین میاد كه كین به او هم چوكسلم میزنه.
نفر سیزدهم كودی رودز هست.
در حالیكه كین سعی داره دیبیاسی رو حذف كنه رودز جلوی او رو می‌گیره و لگسی بر روی كین كار می‌كنند. لگ سوئیپ از رودز و به اینتایر كلوزلاین میزنه. رودز با بك دراپ موریسن رو به روی اپرون میفرسته و موریسن سعی داره اسپرینگ بورد بزنه كه رودز بهش دراپ كیك میزنه. لگسی دوباره روی كین كار می‌كنند ام هانتر دخالت میكنه. مك ایننایر هم بر روی موریسن كار میكنه تا اینكه كین به سراغش میاد. هانتر، رودز رو به بیرون پرت میكنه اما رودز خودش رو با استفاده از طنابها نگه میداره.
نفر چهاردهم ام وی پی هست.
در حالیكه ام وی ی به سمت رینگ میاد میز از پشت بهش حمله میكنه و با كمربند بهش ضربه میزنه. میز به پشت پرده برمی‌گرده و ام وی پی بر روی زمین افتاده. موریسن به ایننایر فلایینگ چاك كیك میزنه و یك دی‌دی‌تی هم به كین. ام وی پی با كمك داوران به پشت پرده برمی گرده.
ام وی پی نتونست وارد مسابقه بشه و اوت شد.
نفر پازدهم كارلیتو هست.
كارلیتو به همه افراد داخل رینگ حمله میكنه اما لگسی اونو می گیرن و به طنابها دراپ می‌كنند. كارلیتو با دبل اسپرینگ بورد البو لگسی رو میزنه. اینتایرف كارلیتو رو به روی موریسن پرت میكنه و كارلیتو هم بهش مانكی فلیپ میزنه. كارلیتو به هانتر بك استبر میزنه و یك هم به اینتایر میزنه و سومین بك استبر هم نصیب دیبیاسی میشه.
نفر شانزدهم میز هست.
میز از پشت كارلیتو رو می‌گیره و بهش اسكال كراشینگ فینالی میزنه. ام وی پی به بازی برمی‌گرده و به میز تكل میزنه و هم خودش و هم میز رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه و در بیرون از رینگ همچنان با هم درگیر هستند.
میز و ام وی پی حذف شدند.
لگسی سعی دارند هانتر رو حذف كنند ام كین اجازه نمیده. اینتایر قصد داره موریسن رو حذف كنه و هانتر هم روی كارلیتو كار میكنه.
نفر هفدهم مت هاردی هست.
هاردی به مك اینتایر توئیست آو فیت میزنه و یك ساید افكت هم به كودی رودز میزنه. هاردی به روی ترنباكل دوم میره اما كین اونو هل میده و حذف میكنه.
مت هاردی حذف شد.
هانتر از پشت میاد و كین رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه.
كین حذف شد.
هانتر به سه سوپراستار داخل رینگ اسپاین باستر میزنه و میره تا پدیگری رو به روی كودی رودز اجرا كنه كه مك اینتایر ه پای او ضربه میزنه و اجازه نمیده.
نفر هجدهم شاون مایكلز هست.
شاون با بك دراپ كارلیتو رو به بیرون از رینگ میندازه.
كارلیتو حذف شد.
شاون به لگسی ریورس اتمیك دراپ میزنه و بعد كودی روز و به دنبال او تد دیبیاسی رو به بیرون پرت میكنه.
كودی رودز و تد دیبیاسی حذف شدند.
جان موریسن میره تا به شاون اسپرینگ بورد كیك بزنه اما موفق نیست و شاون او رو هم به بیرون از رینگ پرت میكنه.
جان موریسن حذف شد.
دی اكس با هم تیم میشن و با دبل كلوزلاین مك اینتایر رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازن.
مك اینتایر حذف شد.
شاون و هانتر با هم فیس تو فیس میشن.
نفر نوزدهم جان سینا هست.
سینا به رینگ میاد و به دی اكس دبل شولدر بلاك میزنه و هانتر روبلند میكنه و پای او رو به شاون میكوبه و سوپلكس میزنه. سینا به دی اكس دبل فایو ناكل شافل میزنه و حالا سعی داره شاون رو حذف كنه كه هانتر اجازه نمیده و به سینا پدیگری میزنه. شاون هم به هناتر سوپركیك میزنه و اونو به بیرون از رینگ میفرسته. باور كردنی نیست.
تریپل اچ حذف شد.
نفر بیستم شلتون بنجامین هست.

شلوت به سراغ شاون میره و بهش پی درت میزنه. شلتون حالا به سراغ سینا میره و سعی داره به او هم پی درت بزنه كه سینا بلاك میكنه و شلتون رو به بیرون از رینگ پرت مكنه.
شلتون بنجامین حذف شد.
شاون به سینا بك سوپلكس میزنه.
نفر بیست و یكم یوشی تاتسو هست.
تاتسو به شاون اسپین كیك میزنه و به سینا هم چند كیك پیاپی میزنه. رولینگ مار و كیك از تاتسو به شاون و حالا میخواد بهسینا كیك بزنه كه موفق نیست. سینا با كلوزلاین اونو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه.
یوشی تاتسو حذف شد.
جان سینا میره برای بولداگ كه شاون بلاك میكنه. سینا در گوشه رینگ بر روی شاون كار میكنه و بهش پانچ میزنه.
نفر بیست و دوم بیگ شو هست.
شو به داخل رینگ میره و به شاون و سینا هدبات میزنه. شو، شاون رو بلند میكنه تا اونو به بیرون از رینگ بندازه اما شاون از گردن شو می‌گیره تا حذف نشه. شاون میاد داخل رینگ و سینا سعی داره اونو حذف كنه كه شاون اجازه نمیده و حالا سعی داره با هد سیزرز شو رو بگیره. شو، شاون رو به سمت دیگه پرت میكنه و با پای خودش شاون رو چاك میكنه.
نفر بیست و سوم مارك هنری هست.
شو به هنری نگاه میكنه. سینا و شاون بر روی زمین هستند. هنری و شو با هم فیس تو فیس میشن و شو تنه میزنه. هنری قصد داره شو رو لیفت كنه اما شو بهش رایت هند میزنه. سینا به شو پانچ و شولدر بلاك میزنه. هنری هم به شو اسلم میزنه. سینا میره تا هنری رو لیفت كنه اما به خاط وزن زیاد هنری سقوط میكنه و به روی زمین میفته.
نفر بیست و چهارم كریس مسترز هست.
شو به هنری اسپیر میزنه. شاون و مسترز به سراغ شو میرنو مسترز پرس اسلم میزنه. مسترز قصد داره مسترلاك رو به روی شو قفل كنه اما شو اسنپ مر میكنه و مسترز از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میفته.
كریس مسترز حذف شد.
مارك هنری میره تا بیگ شو رو حذف كنه.
نفر بیست و پنجم آرتروث هست.
شو وهنری در حال حذفكردن همدیگه هستند كه تروث میره پشت اونها و هر دوشون رو حذف میكنه.
بیگ شو و مارك هنری حذف شدند.
تروث به روی شاون و سینا كار میكنه و ضربات خودش رو به اونها میزنه. تروث سعی داره شاون رو حذف كنه اما شاون اجازه نمیده و به رینگ برمی گرده.
نفر بیست و ششم جك سوئگر هست.
سوئگر به تروث كلوزلاین میزنه و به سینا هم وی بامب میزنه. سوئگر به شاون هم وی بامب میزنه و به سینا سوپلكس میزنه. یك سوپلكس هم به شاون مایكلز و تروث رو به گوشه رینگ پرت میكنه و بهش پاور اسلم میزنه. مایكلز به سوئگر ضربه میزنه اما سوئگر بهش كلوزلاین میزنه. شاون از بالای تاپ روپ به بیرون میفته اما نه خودش رو نگه میداره.
نفر بیست و هفتم كوفی كینگستن هست.
كوفی به سوئگر تاپ روپ بادی پرس و دراپ كیك و بوم دراپ میزنه. كوفی، سوئگر رو شارژ میكنه اما سوئگر اونو لیفت میكنه اما كوفی از بادی سیزرز استفاده میكنه تا سوئگر رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ بندازه.
جك سوئگر حذف شد.
تروث و كوفی با هم درگیر میشن و تروث با بك دراپ كفی رو بیرون میندازه اما نه كوفی خودش رو نگه میداره و با هد سیزرز تروث رو می‌گیره و اونو به بیرون از رینگ میندازه.
آرتروث حذف شد.
نفر بیست و هشتم كریس جریكو هست.
جریكو به كوفی ضربه میزنه اما سینا هم به او اتیتود اجاستمنت میزنه. شاون به سینا دی‌دی‌تی میزنه و به بالای تاپ روپ میره و به جریكو البو دراپ میزنه. شاون نشون میده برای سوئیت چین میوزیك و پای خودش رو به زمین میكوبه اما كوفی بهش ترابل این پرادایس میزنه و سینا هم با اتیتود اجاستمنت كوفی رو بلند میكنه و اونو به بیرون از رینگ پرت میكنه.
كوفی كینگستن حذف شد.
جریكو به سینا كدبریكر میزنه.
نفر بیست و نهم اج هست.
اج با تشویق فوق العاده تماشاگران وارد میشه و جریكو با تعجب به اج نگاه میكنه و عصبانی هست. جریكو، اج رو شارژ میكنه اما در زدن كلوزلاین موفق نیست و اج بهش اسپیر میزنه. حالا اسپیر به شاون و بعد به سینا. اج، جریكو رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه.
جریكو حذف شد.
شاون به سراغ اج میره و اج بهش ریورس فیس باستر میزنه. سینا به سمت اج میره و اج به او هم ریورس دی‌دی‌تی میزنه. اج میره تا شاون رو حذف كنه.
نفر سی‌ام باتیستا هست.

چهار نفر اخر سینا، شاون مایكلز، اج و باتیستا هستند. باتیستا به اج اسپاین باستر میزنه و به شاون هم پاور اسلم میزنه و به سینا هم اسپاین باستر میزنه. اج به باتیستا اسپیر میزنه. سینا هم به اج اتیتود اجاستمنت میزنه. شاون به سینا ریورس اتمیك دراپ میزنه و یكی دیگه هم به باتیستا. شاون به سینا و باتیستا اسلم میزنه و بعد به بالای تاپ روپ میره و از اونجا به سینا البو دراپ میزنه. شاون به باتیستا انزگیری میزنه. شاون دوباره به بالای تاپ روپ میره و این بار به باتیستا البو دراپ میزنه. شاون میره برای سوئیت چین میوزیك و یكی به سینا و یكی دیگه هم به باتیستا میزنه. اج، شاون رو شارژ میكنه و هر دوبه بالای تاپ روپ میرن. اونها بر روی اپرون با هم مبارزه می‌كنند و شاون به اج سوپركیك میزنه واج به داخل رینگ میفته. باتیستا میره به سراغ شاون و از پشت بهش ضربه میزنه و شاون حذف میشه.
شاون مایكلز حذف شد.
داور به شاون میگه حذف شدی و شاون داور رو پرت میكنه روی زمین. شاون به رینگ برمی‌گرده اما داور چارلز رابینسون به داخل رینگ میره تا جلوی او رو بگیره. شاون به رابینسون هم سوپركیك میزنه. شاون بالاخره متقاعد میشه تا رینگ رو ترك كنه اماناراحت هست. به رینگ برمی‌گردیم و باتیستا به سینا كیك میزنه و میره برای باتیستا بمب اما سینا با بك دراپ كونتر میكنه. باتیستا میره برای كلوزلاین اما سینا جاخالی میده و طنابها رو میكشه پایین و باتیستا از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میفته.
باتیستا حذف شد.
اج ژست گرفته برای زدن اسپیر. سینا به ارامی از جاش بلند میشه و میدونه كه اج قصد داره اسپیر بزنه و جاخالی میده و به سینه اج كیك میزنه. سینا میره تا اج رو شارژ كنه اما اج به صورت یك وری سینا رو به بیرون از رینگ میندازه.

برنده مسابقه و قهرمان رویال رامبل: اج

» دریافت قسمت اول عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

» دریافت قسمت دوم عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

اج خوشحالی میكنه و به لوگوی رسلمنیا نگاه میكنه و اتش بازی انجام میشه و كاغذ های رنگی از سقف سالن می‌باره. به پایان رویال رامبل می‌رسیم.

 

 • كیفیت مسابقات
 1. 30 من رویال رامبل مچ
 2. آندرتیكر در برابر ری میستریو
 3. شِیمس در برابر رندی اورتن
 4. كریستین در برابر ایزكیل جكسون
 5. د میز در برابر ام وی پی
 6. میشل مك كول در برابر میكی جیمز

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -